Panónska vínna jeseň

Pivnice v Panónskej oblasti, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Veterný mlyn v Panónskej oblasti, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Bazilika, Panónska oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko Pivnice v Panónskej oblasti, poznávací zájazd, Rakúsko Panónska vinohradnícka oblasť, poznávací zájazd, Rakúsko
Destinácia: Rakúsko
Kód zájazdu: 1039882
Cena od: 20 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Gastro

Výber termínu

05.10.2019 1 deň Last Minute 20 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
1-dňový zájazd

Perex:
Múzeum dediny v Mönchhofe, pútnické mestečko Frauenkirchen, plavba loďou po Neziderskom jazere s ochutnávkou burgenlanského vína, mesto bocianov a vína Rust, ako aj vinohradnícka dedinka Purbach am See s malebnými vínnymi pivničkami.


Doprava:
Autokar.


Program:


1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 8:00 hod.) do dedinky Mönchhof, prehliadka skanzenu Múzeum dediny. Pokračovanie do pútnického mestečka Frauenkirchen, ktorého dve veže barokovej Baziliky Panny Márie na pláni vidno už zďaleka (možnosť individuálnej prehliadky). Následne sa presunieme k Neziderskému jazeru do prístavu v Illmitz, kde sa nalodíme. Počas plavby po jazere ochutnávka burgenlandských vín. Po príchode do prístavu v Mörbisch am See nastúpime do autobusu a budeme pokračovať do mesta bocianov a vína - Rust. Prehliadka historického centra (rybársky kostolík je najstarším kostolom Burgenlandu). Po prehliadke odchod do vinohradníckej dedinky Purbach am See. Vyhľadávanou turistickou atrakciou je malebná pivničná ulička s asi 50 vínnymi pivnicami, z ktorých väčšina pochádza z 19. storočia a dnes slúžia ako viechy alebo vinotéky. Program ukončíme ochutnávkou vína. Návrat do Bratislavy vo večerných hodinách (cca o 20:00 hod.). Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa:
Plavbu loďou a 2 x ochutnávku vína (nutné objednať pri kúpe zájazdu), za miesto v prednej časti autokaru 7 EUR.

Vstupy, cestovné poistenie.

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.Generované systémom ProfiTour