Futbalový zájazd Mallorca - Real

Destinácia: Španielsko, Mallorca
Kód zájazdu: 1054435
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Športové podujatia

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Futbalový zájazd Mallorca - Real

SLNEČNÁ MALORKA, MORE A BIELY BALET
Poďte s nami na futbalový zájazd Mallorca – Real Madrid. Úžasné slnečné pláže Stredozemného mora, zápasy proti svetovým hviezdam z Bieleho baletu, skvelé dovolenkové vyžitie a nočný život. Malorka a 23-tisícový štadión vás už očakávajú. K dispozícii je kvalitný 4* hotel a slovenský delegáti. Vyberte si jeden z našich balíkov a aj vy budete súčasťou elektrizujúcej atmosféry štadióna Estadi de Son Moix.

AKO OBJEDNAŤ FUTBALOVÝ ZÁJAZD MALLORCA – REAL MADRID

NA LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:
* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.

Zápas Mallorca – Real Madrid naživo! Kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky a vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem iba o vstupenky, pri objednávke zakliknite možnosť Vstupenka. My vám následne emailom zašleme konkrétnu ponuku s aktuálnou cenou.


ORIENTAČNÝ PROGRAM S PREMIUM BALÍKOM

ODLET SMER MALORKA
– odlet na Malorku, príchod na letisko a presun do mesta
– príchod na hotel (check in od cca 14:00) a odloženie batožiny na recepcii alebo prehliadka mesta
ZÁPAS A PREHLIADKA MALORKY
– raňajky a spoločne sa pokocháme úžasným výhľadom z Castell de Bellver, pozrieme si Catedral de Mallorca obklopenú malebnými uličkami s roznymi obchodíkmi, cukrárňami a kaviarničkami, zastavíme sa v starobilej Sa Llotja pri prístave alebo v pokojnej záhrade Jardines de S’Hort del Rei
– zápas Mallorca – Real Madrid
– milovníci mora a vody môžu navštíviť výborné akvárium Palma Aquarium alebo pláže Cala Llombards, Cala Figuera Beach, Calo Des Moro alebo Cala Deia
ODLET NA SLOVENSKO
– raňajky a presun na letisko a odlet smer Slovensko

Malorka ponúka množstvo atrakcií a pamiatok. Veľmi radi zariadime program na mieru alebo vstupenky do najväčších pamiatok. Dajte nám vedieť.

MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ
Vašu spokojnosť ste vyjadrili ako 9,47 z 10 a väčšina našich klientov sa ku nám opätovne vracia. V poslednej sezóne sme spolu prekonávali počet splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .
Garantujeme profesionalitu, dodržanie podmienok a hlavne osobný prístup ku každému z vás. Proste, aby bolo všetko tak, ako sa dopredu dohodlo a futbalový zájazd na Mallorca – Real Madrid dopadol podľa vašich predstáv.

Generované systémom ProfiTour