Lefkoniko Beach

Destinácia: Grécko, Kréta, Rethymno
Kód zájazdu: 1062915
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Lefkoniko Beach

stolný futbal,kalčeto TV šípky biliard konferenčná sála stolný tenis internet, WiFi piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar trezor bazén
Vzdialenosť od pláže: 50 m
Úvod:
Lefkoniko Beach hotel sa nachádza na jednom z najväčších a najkrajších gréckych ostrovov Kréta . Od dlhej piesočnatej pláže je vzdialený iba 50 m. Nachádza sa 800 m od historickej časti Rethymna a centra tohto letoviska. Autobusová zastávka je neďaleko hotela. V okolí nájdete množstvo barov, reštaurácií, a obchodov.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, WiFi, internetový kútik za poplatok, konferenčná miestnosť, TV miestnosť, stolný tenis, biliard, šípky, stolný futbal, úschovňa batožiny. Za poplatok: trezor.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, telefón, satelitná TV, chladnička, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy), balkón.

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s polpenziou alebo Al inclusive za príplatok.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Hotel Lefkoniko Beach je obľúbený a turistami vyhľadávaný hlavne kvôli svojej polohe v blízkosti pláže a centra. Ponúka množstvo možností či už na zábavu alebo na historické prehliadky po ostrove. Je to veľmi dobré miesto na strávenie dovolenky pre všetky vekové kategórie a milovníkov cestovania.

Generované systémom ProfiTour