Villaggio Faro Punta Stilo

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Guardavalle Marina
Kód zájazdu: 1070834
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villaggio Faro Punta Stilo

domáce zviera basketbal futbal volejbal animačný program tenis parkovisko detské ihrisko detské animácie bazén
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Jednoduchý prírodný komplex pre nenáročných klientov. Je postavený v tesnej blízkosti mora, obklopený tropickými rastlinami a zeleňou. Súčasťou areálu sú okrem kempovej časti aj hotelové izby, bungalovy, apartmány a mobilhomy. Výhodou villaggia je jeho ideálna pozícia priamo pri pláži a možnosti zábavy v komplexe.

Pláž:
30 - 100 m, súkromná z jemného bieleho štrku, vstup do mora je kamenistý, plážový servis za povinný poplatok (1 slnečník a 2 plážové kreslá/apartmán).

Centrum:
cca 500 m.

Ubytovanie:

Bungalovy - Prízemné bungalovy a apartmány majú jednoduché zariadenie pre nenáročných klientov. Niektoré bungalovy majú kuchynský kút na krytej terase.
Typ A1 pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, sociálne zariadenie, terasa.

Typ A2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.

Apartmány - pre nenáročných klientov. Niektoré apartmány majú kuchynský kút na krytej terase.

Typ C1 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a samostatným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, terasa.

Mobilhome
- pre nenáročných klientov.
Typ A3 pre 4 osoby: izba s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami, múrovaná terasa s kuchynským kútikom a chladničkou, malé múrované sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo).Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu v reštaurácii. Polpenzia alebo plná penzia v reštaurácii - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu – mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, crosanty, obed alebo večera - servírované - klient si môže  vybrať z 2. druhov jedál 1. a 2. chodu alebo bufetové podávanie (určí villaggio na základe počtu klientov), príloha, ovocie alebo zákusok, 1/2l čapovanej vody, 1/4 l vína. 

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar, pizzeria, minimarket a parkovisko. Malé zvieratá povolené za poplatok. Vlaková stanica v Guardavalle Marina cca 900 m od villaggia, transfer možný zdarma na vyžiadanie.

Šport a zábava:
2 bazény, z toho jeden detský, tenisové kurty (za poplatok), ihrisko na minifutbal, plážový volejbal, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, bocce, detský kútik, animácie (15. 06. - 07. 09.).

Klubová karta:
Povinná, zahŕňa: vstup do bazéna, animácie (od 15. 06. do 07. 09.), všetky ihriská do 29. 06. a od 31. 08. (v ostatných termínoch za poplatok).

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

Poznámka:
Asistenčná telefonna služba: v slovenskom, alebo v českom jazyku.

Generované systémom ProfiTour