Apartmány Trobentica

Slovinsko, Moravské Toplice, Apartmány Trobentica - pohled shora
Destinácia: Slovinsko, Mura, Moravske Toplice
Kód zájazdu: 1160705
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Golf
Wellness
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Trobentica

detská postieľka TV basketbal bicykle kozmetický salón tobogan, šmýkačka nechtové štúdio bedminton masáž futbal volejbal sauna aerobik golfové ihrisko animačný program tenis aquapark bazén vnútorný parkovisko klimatizácia bazén

Poloha:
nachádzajú sa  uprostred vnútrozemských kúpeľov Moravske Toplice a skladajú sa zo skupiny domov, ktoré vyvolávajú dojem typickej dedinky Prekmurje. Stoja v tesnej blízkosti golfového ihriska.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, predajňa suvenírov, parkovisko.

Ubytovanie:
klimatizované apartmány typ Apt. 2(+1) - 2lôžková spálňa na otvorenej galerii, denná miestnosť s možnosťou prístelky, vybavený kuchynský kút, SAT TV, sprcha a WC, terasa.

Stravovanie:
raňajky a večere formou bufetu v hoteli Termal, s možnosťou dokúpenia obedov v hoteli Ajda.


Šport a zábava:
Aquapark - Terme 3000 s vodnými atrakciami (šmykľavky so zvukovými a vizuálnymi efektami, tobogany, vodopády, masážne trysky, saunový svet, špeciálna detská riviéra), termálne centrum Termalium (masáže, kúpele, inhalácia, kozmetické služby, pedikúra, manikúra, liečebné procedúry ako elektroterapia, magnetoterapia, liečebné masáže a kúpele), ihrisko pre loptové hry - volejbal, basketbal, hádzaná, futbal, tenisové a bedmintonové kurty, požičovňa bicyklov, animácie, aerobic. Terme 3000 ponúka 18 jamkové golfové ihrisko (vozíky a príslušenstvo je možné prenajať si na mieste).


Doplňujúce informácie:
hostia majú neobmedzený vstup do Aquaparku Terme 3000 s 22 vonkajšími a vnútornými bazénmi s celkovou vodnou plochou 5 000 m2. Zapožičanie županu a papúč cca 2 EUR/os./deň. Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 2 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste.

Zľavy pre deti:
dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO, dieťa do 6 rokov s 1 dospelým - zľava 50%. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 15 rokov s 2 dospelými - zľava 10 %.

Poznámka:
Doplatok za ubytovanie v piatok a v sobotu - 9 EUR/os./noc

Cena zahŕňa:
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov, sveta sauny a komplexu Terme 3000.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov 20 EUR/os./deň. Možnosť predĺženia pobytu na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc - príplatok 10 %. Na vyžiadanie: detská postieľka 8 EUR/deň.

Generované systémom ProfiTour