Bungalovy Terme Ptuj

Destinácia: Slovinsko, Dráva, Ptuj
Kód zájazdu: 1166014
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Golf
Kúpele
Wellness
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Bungalovy Terme Ptuj

bazén termálny TV basketbal bicykle minigolf tobogan, šmýkačka jacuzzi, vírivka windsurfing, surf konferenčná miestnosť jazda na koni masáž futbal volejbal sauna wellness, spa aerobik fitness centrum golfové ihrisko animačný program tenis aquapark bazén vnútorný parkovisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor bazén
Vzdialenosť od centra: 1 km

Poloha:
nachádzajú sa cca 1 km od centra mesta, v blízkosti termálnych kúpeľov a aquaparku.

Vybavenie a služby:
v hoteli - reštaurácia, aperitív bar, bar pri bazéne, nočný klub Gemina XIII, miestnosti pre semináre, predajňa suvenírov, parkovisko, trezor na recepcii.

Ubytovanie:
renovované 2lôžkové izby so sprchou a WC, telefónom, SAT TV, chladničkou, terasou, s možnosťou prístelky.

Stravovanie:
raňajky a večere fomou bufetu s možnosťou dokúpenia obedov, v reštaurácii Zila. 


Šport a zábava:
v hoteli - bazény s termálnou vodou, nazývané "Vespasianus"- 1 vonkajší a niekoľko vnútorných kúpalísk, detský bazén, whirlpool, wellness centrum Valens Augusta so štýlovou časťou - japonskou, indickou, rímskou, egyptskou. Saunový svet Flavia - 9 druhov sáun, moderné fitness, aerobic, golf, minigolf, ihrisko na basketbal, volejbal, futbal, tenis, animácie pre deti, jazda na koni, cyklistika, windsurfing. Aquapark Ptuj - 12 vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou, niekoľko šmykľaviek, vírivé vane, podvodné masážne prúdy a bazén s umelými vlnami. Hostia majú k dispozícii sauny, masáže, kúpele, parafínové obklady a rôzne druhy terapií. K hotelu patrí 18 jamkové golfové ihrisko (golfové vozíky a vybavenie možné prenajať na mieste).  Z dôvodu rekonštrukcie bude krytý termálny park uzavretý do 31.8., Od 1.6. bude otvorený vonkajšie termálne park.


Doplňujúce informácie:
Vstup do Aquaparku Ptuj ZADARMO. Pri pobytoch na 5 alebo 6 nocí ďalej 1x vstup na 2 hodiny (pri pobytoch na 7 nocí 2 x vstup na 2 hodiny) do saunového sveta Flavia ZADARMO. Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt, miestny poplatok cca 2,5 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela.

Zľavy pre deti:
dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dosp. - ZADARMO. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa do 6 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 15 rokov s 2 dospelými - zľava 10 %.

Poznámka:
Doplatok za ubytovanie v piatok a v sobotu - 9 EUR/os./noc

Cena zahŕňa:
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov a sauny v Thermal Parku.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov v reštaurácii Zila - 19 EUR/os./deň. Možnosť predĺženia pobytov na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc doplatok 10 %. Na vyžiadanie: detská postieľka cca 7 EUR/deň.

Generované systémom ProfiTour