Bonaparte, Korzika, Olive

Destinácia: Slovensko, Nitriansky kraj, Patince
Kód zájazdu: 1179227
Cena od: 210 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

31.07.2021 8 dní Last Minute 252 € +0 € vlastná
07.08.2021 8 dní Last Minute 252 € +0 € vlastná
14.08.2021 8 dní Last Minute 252 € +0 € vlastná
21.08.2021 8 dní Last Minute 210 € +0 € vlastná

Bonaparte, Korzika, Olive

bazén termálny TV bicykle minigolf tobogan, šmýkačka vodné bicykle volejbal sauna wellness, spa tenis parkovisko detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 15 km

Úvod:
Letné termálne kúpalisko Patince sa nachádza 15 km od Komárna smerom na Štúrovo pri najjužnejšej obci Slovenska, Patince. Areál sa nachádza v oblasti najdlhšieho slnečného svitu a najvyšších teplôt nameraných na území našej republiky. Rekreačný areál bol vybudovaný v okolí termálneho prameňa, ktorý vyviera z hĺbky 160–200 m, má teplotu 27C°.

Poloha:
Všetky ubytovacie zariadenia sa nachádzajú priamo v areáli letného kúpaliska.


Vybavenie a služby hotela:
V areáli sa nachádza päť bazénov (športový, rekreačný, detský, plavecký a sedací bazén) s termálnou vodou 27,5 °C, tobogany, volejbalové ihriská, tenisový kurt, minigolfové ihrisko, požičovňa bicyklov, umelé jazero s možnosťou vypožičiavania člnkov a vodných bicyklov poskytujú širokú škálu aktívneho oddychu. Areál ponúka aj množstvo bufetov a reštaurácií s možnosťou rôzneho typu stravovania a občerstvenia. Pre rodiny s malými deťmi sú k dispozícií rôzne ihriská. Wellness centrum s veľkým bazénovým a saunovým svetom vo Wellness hoteli Patince. Parkovanie pred penziónmi v cene pobytu.

Ubytovanie:
Penzión Bonaparte a Korzika**
Dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (14-26 m2). V Bonaparte aj rodinné bunky v zložení 2 dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.
Všetky izby kúpeľňa, TV, rádio, chladnička a klimatizácia

Penzión Olive*** 
Dvojlôžkové izby (25 m2), dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (41 m2), rodinné bunky v zložení dvojlôžková a trojlôžková izba.
Všetky izby kúpeľňa, TV, rádio, Wi-Fi, balkón, ventilátor, chladnička.

Stravovanie:
Raňajky rozšírené kontinentálne, večere 2-chodové menu polievka a hlavné jedlo.

Celková cena zahŕňa:
Ubytovanie s polpenziou, vstup na letné termálne kúpalisko a tobogany, 30% zľava na celodenný vstup do bazénového sveta vo Wellness Hoteli Patince, parkovanie, rekreačný poplatok, miestny poplatok.
Pri pobyte na 7 nocí sobota-sobota akcia 7=5.

Poznámka:
V žiadnom zariadení nie je možné ubytovanie so psom.

Generované systémom ProfiTour